Who Is Лелека Зак? Компанія Zakaz Ua Розповіла Про Свого Маскота

Образ, який запам’ятовується, може навіть надихнути їх на створення пародій та мемів. Щоправда, це палиця з двома кінцями, і добре, якщо меми будуть нешкідливими. Треба, щоб він виконував свої функції і допомагав просувати бренд. Важливу роль грають інтерфейс, дизайн, а такоє унікальні елементи. Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та інших матеріалах.

Хто такі маскоти

В Інтернеті маскот — атрибут графічних композицій і дійова особа анімації рекламного характеру на мережевих ресурсах, де велику роль відіграє дизайн і соціальне позиціювання. Так, маскоти значно впливають на продажі, створюючи позитивні асоціації з брендом, які підвищують лояльність споживачів і стимулюють покупку продукції. За рахунок того, що маскоти спілкуються з клієнтами від першої особи, вони відмінно резонують, надихають брати участь в розмові і ділитися контентом. Часто у маскотів це виходить навіть ефективніше, ніж у знаменитостей.

Підписуйтесь

Завдяки своїй яскравій та милій зовнішності Пікачу став справжньою зіркою інтернету. Віральні відео, меми та постійна присутність у соцмережах допомогли йому підтримувати популярність на українські маскоти міжнародному рівні, значно розширюючи фан-базу франшизи. У деяких випадках талісман допоможе як зробити бренд впізнаваним, так і підвищити продажі.

«Цифрова» лисичка у рекламних відео навчилася користуватися побутовою технікою та гаджетами, серфити в інтернеті, співати та танцювати. В епоху інтернету маскоти активно використовуються як символи онлайн-платформ та стають надзвичайно популярними в соціальних мережах. Наприклад, одним із найвідоміших маскотів, як в Україні, так і у світі, є Пікачу — символ франшизи Pokémon.

Who’s Лелека Зак? Компанія Zakazua Розповіла Про Свого Маскота

  • Маскоти часто беруть участь у різних шоу на спортивних аренах, взаємодіють з фанатами та навіть впливають на атмосферу на стадіоні.
  • Розробляли образ маскота власна команда дизайнерів компанії.
  • Усім знайома зелена сова відривається там на повну і показує брендам, як можна спілкуватися з аудиторією.
  • Доповніть ці матеріали зображенням маскота, і зможете забезпечити унікальність та помітність.
  • Річ у тім, що ваша аудиторія у процесі вибору хоче мати переконливі підтвердження, що продукція працює.

Якщо у вашої компанії є корпоративні кольори, використовуйте їх у зовнішньому вигляді талісмана. Так, наприклад, фіолетова корівка Milka є символом ніжності. Помічник вирішує болючу проблему клієнта й допомагає впоратися з конкретним завданням.

Хто такі маскоти

Проте з роками частина компаній перейшла на використання лаконічних зображень для лого, а маскоти застосовує для додаткового підсилення впливу. Один з прикладів — «Макдональдс», який має впізнаваний фірмовий знак та маскота-клоуна. Слово маскот походить від французького «mascotte», що перекладається як «талісман». В англійську мову слово увійшло наприкінці XIX сторіччя, і вже мало інше значення.

Маскот – це по суті персонаж, який є обличчям компанії або бренду в реальному світі. Багато маскоти стають настільки впізнаваними, що миттєво асоціюються з відповідним брендом, навіть якщо ви не є його споживачем. Наприклад, лев з коробки пластівців Begin або супермен-качок з упаковки миючого засобу «Mістер Мускул». Якщо порівнювати нюанси використання талісмана і залучення до реклами зірок шоу-бізнесу та великих інфлюенсерів, то персонаж має кілька переваг.

Їх часто використовують у просуванні брендів чистячих засобів або ліків, олюднюючи мікроби та хвороби. Поки графічний дизайнер думає, що ви таке у нього замовили, пропишіть tone of voice персонажу, його визначальні фразочки, характер та стиль спілкування. Як сказано вище, маскот — окремий бренд, у якого мають бути відповідні атрибути. Якщо ви, наприклад, створюєте або продаєте косметичні засоби — будь це креми для гоління чи продукти для макіяжу — краще обійтись без маскотів. Річ у тім, що ваша аудиторія у процесі вибору хоче мати переконливі підтвердження, що продукція працює. Якщо це шампунь — клієнти хочуть бачити сяюче волосся як результат застосування.

Вони виконують роль своєрідних “амбасадорів” команди, сприяючи залученню вболівальників та підтримуючи командний дух під час матчів. Маскоти часто беруть участь у різних шоу на спортивних аренах, взаємодіють з фанатами та навіть впливають на атмосферу на стадіоні. Тож, корпоративні маскоти є важливим інструментом для підвищення впізнаваності та зміцнення лояльності аудиторії до бренду.

Наприклад, якщо у вас локальний бізнес, можете просувати його за допомогою вуличної реклами та листівок, які будете додавати до кожного замовлення. Доповніть ці матеріали зображенням маскота, і зможете забезпечити унікальність та помітність. Хороша ідея — інтегрувати персонаж-талісман у брендинг продукції. Це творче рішення може забезпечити більшу конверсію у порівнянні з традиційними методами просування. Талісман компанії уособлює та підкреслює цінності бренду. Розглянемо, як саме і де застосовують маскотів сучасні компанії.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *